Прийшла весна і з’явилось бажання щось змінити в зовнішності і не тільки  у своїй. Чому б не спробувати зробити вихованцеві забавну зачіску або стрижку? Ваша собака буде рада увазі, а ви будете посміхатися кожен раз, дивлячись на свого чотириногого друга!

Що таке креативний грумінг?

Можливо, на прогулянці ви зустрічали собаку з гребенем як у дракона або ірокезом, а можливо навіть з шерстю пофарбованою в яскраві кольори. Погодьтеся, це виглядає дуже ефектно, особливо серед наших сірих буднів! Нетрадиційні стрижки, зачіски і забарвлення отримали назву «креативний грумінг». Цей напрямок став дуже популярним, адже завдяки йому власник завжди може оновити зовнішність вихованця, не зупиняючись на стандартах. Спеціальні техніки дозволяють створити на тілі цікаві візерунки, картинки і форми. Більш того, на тварину можна нанести спеціальну тимчасове татуювання або візерунки зі страз! Звісно, все це абсолютно безпечно, якщо ви довірилися професійним грумінг-майстрам.

Види креативного грумінга.

Вистригання візерунків на шерсті.

                  

                                                   

Фарбування шерсті. Для фарбування використовують безпечні не токсичні фарби, на рослинній основі.

         

                                               

Блиск-тату (глітер-тату).

                       

                

Фарбування кігтів.

Змагання з креативного грумингу дуже популярні.

«Як на мене, це схоже з тим, як люди ліплять з паперу або бетону», — говорить провідний грумер Великобританії місіс Ельда-Вівер. І якби ж то креативний грумінг собак — ці заради господаря готові стерпіти і стрижку, і укладку, але в подібних шоу беруть участь також кішки, які терпіти не можуть, коли з їх шубки виробляють щось таке.”

        

                                     

Цікаво, що кількість учасників на таких змаганнях досягає не десятка-двох особливо стійких тварин — їх набирається близько 2000!

Професійний фотограф Пол Натан, зауважує: «Ці грумери — професіонали високого рівня. Раз на рік вони можуть дати волю своїй креативності. І чого тільки вони не показують! Деякі глядачі вважають креативний грумінг кішок жорстокістю по відношенню до тварин, на що грумери відповідають: вони люблять своїх вихованців і намагаються зробити все, щоб їм було зручно. І зрозуміло, всі використовувані фарби нетоксичні ».

У такого мистецтва є як свої прихильники, так і противники. Хтось вважає, що жорстоко робити з тварин картини, а хтось захоплений польотом фантазії грумерів. А як думаєте ви?

 

Записатися на послугу креативного грумінгу можна за адресою або по телефону:

Белая Церковь, Киевская область 09100

вул.Б-р Александрийский (б-р 50 р. Победы) 76,
+38 (093) 246-88-58
+38 (0456) 36-03-70

вул.Таращанська 2/37л                                                                                                                                                     +38 (073)0259-66-57