Дорогі друзі!

Ми раді повідомити, що 5 лютого відкрився наш новий зоомагазин та вет.кабінет «Кот Матроскин» в районі Таращанського масива, за адресою вул.Таращанська 2/37л(напроти кафе Біла Вежа).


Асортимент нашого зоомагазину розрахований на будь-яких покупців. Ви можете придбати як недорогі зоотовари вітчизняного виробництва, так і більш високоякісні та ефективні, від всесвітньо відомих брендів. У нас представлена ​​продукція десятків виробників зоотоварів, на будь-який смак і колір — вибір за вами. Якщо у вас виникають труднощі у виборі необхідних зоотоварів, вас з радістю проконсультують наші консультанти. Вони мають ветеринарну освіту, тому ви можете повністю покластися на їх професіоналізм.
Наша клініка надає такі послуги:
-обстеження,
-вакцинацію,
-діагностику,
-хірургічні втручання,
-грумінг,
-УЗД,
-мікроскопію,
-консультацію по годівлі та утримання,
-профілактику інфекційних захворювань.
Асортимент ветеринарних препаратів, представлених в нашому зоомагазині, дозволяє виконати практично будь-які медикаментозні призначення ветеринара. У нас ви можете знайти такі групи ветпрепаратів: Вітамінні препарати. Вакцини (щеплення). Засоби для лікування і профілактики глистів, бліх та кліщів. Антибіотики, протигрибкові засоби, препарати для лікування внутрішніх органів. Засоби для догляду і лікування очей і вух. Гомеопатичні препарати, імуностимулятори, контрацептиви та інші вузькоспеціалізовані ветеринарні препарати.

Двері зоомагазину відкриті кожного дня з 9-00 до 20-00.

Вул.Таращанська 2/37л (напроти кафе «Біла Вежа»)

тел.+38 073 259 66 57