Одяг для тварин: у що вдягти улюбленця?

Навіщо одягати собаку? В який одяг? І чи потрібно це взагалі робити? Такі питання, ми впевнені, задавали собі багато господарів собак з наближенням осінньо-зимового сезону.

Думки собачників з цього приводу розбігаються. Одні вважають, що одяг — зовсім не потрібен собакам, інші ж вважають, що одягати собаку потрібно, і навіть життєво необхідно.

То чи потрібен собаці одяг і яке його функціональне призначення в житті наших чотириногих друзів? Давайте про це поговоримо.

Навіщо собаці одяг та взуття?

Будь-яка собака потребує захисту від негоди. Неважливо, довгошерста вона або короткошерста. Особливо наші з вами одомашнені тварини — адже вони вже не ті нащадки вовків.

                       Вовк.                 

Більшість домашніх чотириногих велику частину часу проводять удома, в теплі і сухості. І у них вже немає того міцного імунітету, як у їхніх предків — вовків, які змушені, незважаючи на всі погодні умови, проводити на вулиці все життя. Та й в умовах міської цивілізації одяг став банальною необхідністю.

          Домашній улюбленець.

 

 

 

 

 

Навіщо потрібен одяг?

1) екзотичні породи собак, не пристосовані до холодного клімату. Такі тварини замерзають і застуджуються при найменшому протязі або зниженні температури.

                  Йоркшир-тер’єр.

2) деяких чотириногих стрижуть і тримінгують, завдяки чому відбувається порушення температурного дисбалансу в організмі.

   Стрижка пуделя до та після.

3) одяг для собак — це захист тіла тварини від вологості, бруду, а також це додатковий захист від вітру і морозу для короткошерстих тварин. Це такі породи як:короткошерстий Джек Рассел тер’єр, боксер, пінчер та інші.

4) довгошерстих вихованців одяг захищає в дощову погоду від бруду, тим самим полегшуючи власникам догляд за їх шерстю.

5) мисливські породи одяг рятує від реп’яхів, колючок, комах та від поранень.

6) одягати літніх собак просто необхідно, так як в силу віку природна терморегуляція їх організму з віком дає збої.

 

Як правильно підібрати одяг для собаки?

1) В першу чергу одяг не повинен обмежувати рухів, не тиснути в області лап та шиї, але в той же час не повинен буди дуже вільним.

2) Вибирайте речі, які легко одягаються і знімаються.

3) Вибирайте одяг з урахуванням анатомічних особливостей вашого вихованця.

4) Як правило, при виготовленні більш дорогих моделей застосовуються різні «мембранні» тканини, які використовуються при шитті одягу для спортсменів, рибалок та мисливців. Такі матеріали «дихають» і тварина під ними не перегрівається і не промокає.

5) Осінній комбінезон повинен бути з не промокаючого матеріалу і мати тонку, легку підкладку.

                     Дощовик.

6) Зимовий одяг, як правило, шиється з синтетичного водонепроникного верху і утепленої підкладки з синтепону. Такий одяг легко прати, швидко сохне, не линяє .

    Зимовий утепленний комбінезон.

 

7) Дуже часто на комбінезоні можна зустріти нашиті світловідбиваючі смуги. Це також важливо в темний час доби, щоб контролювати пересування свого улюбленця.

     Світловідбиваючі смужки на жилеті.

 

І, нарешті, якщо ви збираєтеся купувати своєму чотириногому другу одяг, то краще за все взяти його з собою в магазин, щоб річ можна було відразу приміряти.

 

 

Чи потрібне взуття для собаки?

Потрібне. Взимку дороги обробляють реагентами, і навіть наше взуття після 2 сезонів може прийти в непридатність — що вже казати про ніжні собачі лапки. Реагент роз’їдає подушечки, тому взуття — необхідний атрибут для міських собак.

 

Друзі в нашому зоомагазині “Кот Матроскин” за адресою

м .Біла Церква

вул. Б-р Олександрійський 76

тел.+380932468858

тел.+380974445306

представленний широкий асортимент одягу на будь яку пору року, будь який  розмір та смак.